Łatwy zwrot towaru
LA BELLA MAFIA - najbardziej ekskluzywna odzież fitness na świecie, uwielbiana przez gwiazdy świata fitness i show biznesu!
Niepowtarzalne i limitowane ilościowo modele odzieży tej marki produkowane są w Brazylii skąd pochodzi La Bella Mafia. Do produkcji używane są wyłącznie materiały najwyższej jakości! La Bella Mafia tworzy światowe trendy mody fitness i jest niedoścignionym wzorem do naśladowania dla innych firm z branży fitness!
Legginsy La Bella Mafia model FCL11079-01
Wszystkie legginsy marki La Bella Mafia wykonane są z tkanin z bardzo dużą zawartością Spandexu - wyjątkowo elastycznego, mocnego i ekskluzywnego materiału. Legginsy są niezwykle wytrzymałe oraz mocno opinają ciało tworząc efekt "kompresji", która usprawnia pracę i regenerację mięśni. Nadruki na legginsach wykonywane są najlepszymi metodami gwarantującymi ich trwałość i "żywe" kolory.
Materiał: 76% Polyamiede 24% Spandex
MADE IN BRAZIL